ŽMONĖS

MINDAUGAS KUBILIUS 

Strateginės plėtros  ekspertas. Mindaugas konsultuoja verslo įmones ir kitas organizacijas strateginio vizionavimo, vertybių diegimo, organizacijos kultūros kūrimo, vidinės komunikacijos srityse; vadovus – strategijos ir lyderystės vystymo klausimais.     

Mindaugas įgijo bakalauro laipsnį Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete; Oksfordo universitete - Diplomatijos studijų sertifikatą bei magistro lygio Teologijos studijų diplomą; Sorbonos universitete – Patristikos magistrą. 

Mindaugas dirbo LR Užsienio reikalų ministerijoje. Nuo 1995 metų vysto socialinius įmonių projektus. Nuo 2005 metų konsultuoja įmonių vadovus. 2008 m. įkūrė kompaniją CEZARIS. 


Šiuo metu Mindaugas kartu su partneriu kuria strateginiu konsultacijų pagal pačių sukurtą inovatyvią strateginės analizės ir strategijos kūrimo metodiką kurią kompaniją GLADE. 

Mindaugas taip pat dėsto filosofiją bei lyderystės teoriją bei praktiką ISM ir Vilniaus universitetuose. Skelbia mokslinius straipsnius bei esė nacionaliniuose ir tarptautiniuose leidiniuose. ROKAS TAMOŠIŪNAS

Rokas yra verslo konsultantas, investuotojas į pradedančiuosius verslus; verslo strategijų bei startuolių (‚startup‘) vystymo, ‚seed capital‘ kapitalo pritraukimo ekspertas, dėstytojas.  

Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakultete Rokas įgijo ekonomikos bakalauro bei magistro diplomus. Dar būdamas studentu Rokas aktyviai dalyvavo studentų visuomeninių organizacijų veikloje. Tuo tarpu verslumą ugdė užsiimdamas įvairia veikla IT srityje. Su pirma savo įkurta kompanija INLINE įgyvendino 20 projektų. Supratęs, kad verslo pradininkams ypač trūksta pradinio kapitalo, Rokas inicijavo iki šiol didžiausią ir sėkmingiausią verslo aksceleratorių Vidurio Europoje „Startup Highway“ ir buvo jo pirmasis vadovas. Rokas kartu su Mindaugu vedė CEZARIO - KSU Lyderystės studijų centre kursą „Verslo kūrimas ir vystymas“.