2011/04/15

Šeimų universiteto plėtra

"Cezaris" partneriai užbaigė konsultavimo darbą telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ socialiniame projekte "Šeimų universitetas" sulig sėkminga projekte pilotinio etapo pabaiga."Cezaris" partneriams vadovaujant ir metus kruopščai rengtas projektas startavo kartu su viešinimo kampanija bei šeimų kursų moderatorių mokymų pradžia (2010 lapkričio - gruodžio mėn.) Moderatoriais siekė tapti virš 300 žmonių iš visos Lietuvos, iš kurių buvo atrinkti 100. Netrukus į šeimų saviugdos kursus susitelkė virš 300 šeimų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Kaišiadoryse.  

Džiaugiamės, kad "Šeimų universiteto" partneriais netrukus tapo ISM vadybos ir ekonomikos unversitetas, (Vilnius, Kaunas), LCC universitetas (Klaipėda), Vytauto Didžiojo universitetas ir eilė kitų mažesnių partnerių.

Šeimų ir jose augančių vaikų gerovę skatinantis projektas tapo gerbiama visuomenine iniciatyva Lietuvoje. Projekto vertybinis pamatas ir sutelkta  vadyba tapo gausių savanorių talkos centru bei projekto įspūdingos plėtros garantu.

"Cezaris" dėkoja kartu šį projektą plėtojusiems partneriams bei linki tolimesnės sėkmingos plėtros.